Автобуси які ми пропонуємо в Оренду це Комфортабельні Туристичні Автобуси які обладають необхідними для пересування на далекі відстані технічними характеристиками і відповідають Європейським вимогам до безпечного перевезення пасажирів.

Також туристичні автобуси мають багато різних додаткових опцій що роблять подорож комфортною та зручною.

1997_neoplan122l_green_3

Габаритні Розміри Туристичного Автобуса NEOPLAN N 122 Skyliner C, 2 поверхи, 3 осі, - 72 місця.

neoplan_n122skyliner_c

Туристичний Автобус NEOPLAN N 116 Сityliner H, 3 осі, - 51 місце (3 зірки) 

1994_neoplan_n116_kh_1

Габаритні Розміри та Схема Салону Туристичного Автобуса NEOPLAN N 116 Сityliner H, 3 осі, - 51 місце (3 зірки) та 46 місць (4 зірки).

neoplan_cityliner_h_3a

Схема Салону Туристичного Автобуса NEOPLAN N 516 Starliner SHD, - 44 місця (5 зірок).

neoplan_star_shd_sal

Туристичний Автобус - Setra S 415 HD, - 49 пасажирських місць.

2007_setra_s415hd_49sets_1

Габаритні Розміри Туристичного Автобуса - Setra S415 GT-HD

 setra415gt_gabarit

Туристичні автобуси мають Великі багажні відсіки для чемоданів та дорожніх сумок що дозволяє пасажирам перевозити з собою великі та малі речі.

2001_mb_o350_red_7

Розміри речей що перевозяться пасажирами автобуса повинні відповідати габаритним розмірам речей які можна перевозити в багажному відділенні Автобусу, тобто висота – ширина – довжина та вага не повинні перевищувати допустимі норми.
Також в автобусах забороняється перевозити легкозаймисті, вибухонебезпечні та шкідливі для здоров'я людини речі та хімічні речовини.

Перед відправленням автобуса в рейс водій автобуса контролюює дотримання пасажирами автобуса правил перевезення багажу, та має право відмовити в перевезенні багажу якщо його вміст та розміри не дозволяють його перевозити.

2006_mb_o530_rt_11

Для особистих речей пасажирів автобуса в салоні автобуса знаходяться Полиці для особистих речей розміщені над пасажирськими сидіннями та розраховані на особисті речі пасажирів автобуса невеликих розмірів, на полиці можна покласти жіночі та чоловічі сумочки, сумки з портативними комп'ютерами, пляшки з водою, пакетики з бутербродами інші особисті речі невеликих розмірів. Полиці можуть закриватися кришкою або бути відкриті.

1997_setra_s315hd_kiev_10

В Туристичних Автобусах встановлена система автоматичного контролю клімату з кондиціонером що автоматично підтримує встановлену температуру в салоні автобуса незалежно від температури за бортом.

Всі автобуси обладнані системою індивідуального обдуву та індивідуального освітлення для кожного пасажира. Блок управління індивідуального обдуву вмонтований в полиці для індивідуальних речей та знаходиться над сидінням пасажирів що дозволяє кожному пасажиру регулювати інтенсивність та напрямок направленого потоку охолодженого або теплого повітря за допомогою колесика управління та ручки управління на рефлекторі вмонтованому в блок індивідуального обдуву.

2009_mb_travego_53s_10

Автобуси також мають систему автономного обігріву салону автобуса під час стоянки (типу – Webasto) яка дозволяє підтримувати достатньо високу 19-25 (oC) температуру в салоні під час тривалої стоянки з вимкненим основним двигуном (наприклад на митних пунктах пропуску).

В Туристичних автобусах встановлені м'які сидіння з рухомою спинкою а одне із сидінь в парі може також відсовуватись в сторону що дає пасажирам можливість під час поїздки вибрати зручне положення та збільшити власний простір. 

1998_mb_o404_beu_zp_21

Залежно від типу та моделі автобуса Пасажирські сидіння частково або всі обладнані пасками безпеки. 

2001_vanhool_t9_76s_18

Автобуси які ми пропонуємо в Оренду обладнанні звуковою стерео системою з радіоприймачем та програвачем Музичних дисків різних форматів, підсилювачем звуку, мікрофоном для гіда та динаміками розміщеними по всій довжині салону автобусу в полицях для особистих речей. Динаміки та мають кнопку Ввімкнути / Вимкнути звук, доступну кожному пасажиру що дає змогу відключити або включити звук за бажанням пасажира. Це повноцінна мультимедійна система з підсилювачем яка дозволяє прослуховувати радіопередачі або музичні композиції, дивитись художній фільм або слухати розповідь гіда під час туристичних подорожей та екскурсій. 

Зображення на відео монітори виводиться з програвача відео дисків (DVD) або USB носіїв.

2009_vanhool_t917wh_18

Для перегляду відеофільмів або інших відеоматеріалів в салоні Автобуса встановлені Відео Монітори кількість яких залежить від класу та типу автобуса.
В теперішній час це в основному сучасні рідкокристалічні (LCD) монітори з діагоналлю від 14" до 25" (дюймів).

В деяких автобусах можуть бути встановлені монітори з електронно-променевою трубкою (типу - кінескоп).

Тип моніторів та можливості відео і звукової системи Автобуса, обговорюється при замовлені Автобуса.

2009_mb_travego_53s_9

В Туристичних Автобусах завжди є 1 бортовий холодильник, а в деяких моделях автобусів встановлено 2 та 3 холодильника.

2016_man_lions_yellow_ec_13

Багато автобусів обладнанні невеликою бортовою кухнею з кавоваркою та підігрівачем і охолоджувачем питної води, деякі Автобуси мають велику кухню з мікрохвильовою піччю, підігрівачем сосисок додатковими холодильниками та мийкою для посуду.

2013_mb_tourismo_ec_19

В автобусах з бортовою кухнею в багажному відділені можуть бути встановлені окремі баки для питної води яка за допомогою насоса через охолоджувач для води подається в салон автобуса до крану холодної води в бортовій кухні, ця система дозволяє типи охолоджену питну воду під час руху. 

2001_mb_o350_red_8

В багатьох автобусах присутній туалет який працює під час руху.
Цю опцію необхідно обговорювати під час замовлення автобусу.

2003_mb_travego_br49s_16

Також деякі автобуси мають піднімачі для інвалідного візка, перетворювачі напруги що дають можливість підключати електричні прилади з напругою 220В або заряджати мобільні телефони та планшети від USB порту, Wi-Fi роутер та інші корисні опції ...

Bus tour in Cannes, France - 2017

Зимові Канни, Франція, подорож на автобусі

1997, NEOPLAN N122 For Rent in Kyiv

Туристичний Автобус - Neoplan N122 (2 поверхи) - 68+1 місць, 1997 р.в.

Гастрольні Автобуси / Band Coach

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com