Оренда Автобусів в місті Київ та по території України.
 
 
Компанія - "БУСКИЇВ" працює на Українському ринку Пасажирських перевезень з 2010 року та пропонує послуги з Оренди Комфортабельних Туристичних Автобусів та Мікроавтобусів по всій території України та за її межами.

Ми Пропонує в Оренду Комфортабельні Туристичні Автобуси та Мікроавтобуси.   
Туристичні Автобуси від 28 місць до 76 місць.
Пасажирські Мікроавтобуси від 7 місць до 21 місця.

Ми пропонуємо Туристичні Автобуси в Оренду для екскурсій по Києву та Київській Області. 

2006_neoplan_n1116_49seats_kiev_2

Оренда Туристичних Автобусів по Україні
Оренда Туристичних Автобусів для подорожей в країни Європейського Союзу.

Пропонуємо Автобуси для трансферних перевезень пасажирів з Аеропорту - "Бориспіль" та "Жуляни" в Готель та з Готелю в Аеропорт.

Надаємо в Оренду автобуси для супроводження весільних церемоній.

Ми здаємо в оренду Туристичні Автобуси для подорожей по Україні між містами з історичним минулим де проводяться екскурсії по пам'яткам архітектури, подорожей на узбережжя Чорного та Азовського моря, подорожей в Карпатські гори та міста Закарпаття.

Туристичні Автобуси які ми пропонуємо в оренду мають великі багажні відсіки, м'які сидіння, кондиціонер, холодильник, звукову та видео систему і багато інших необхідних в дорозі  опцій.

На даний момент час від отримання підтвердженого замовлення до подачі автобуса по м. Києву складає від - 5 годин.

Популярні напрямки по Україні – узбережжя Чорного та Азовського Моря - Скадовськ, Лазурне, Залізний Порт, Коблево, Одеса, Затока та інші курортні міста Півдня України.

За час роботи на Українському ринку автобусних пасажирських перевезень ми налагодили конструктивне співробітництво власниками Туристичних Автобусів та Мікроавтобусів, це юридичні та фізичні особи по всій території України та за її межами, завдячуючи цьому на даний час ми можемо запропонувати нашим клієнтам великій вибір Туристичних Автобусів та Мікроавтобусів що мають різну кількість місць та рік випуску в найкоротший термін.

Маючи Налагоджені Прямі Зв'язки з Власниками Автобусів по Всій Території України Ми Пропонуємо в Оренду Туристичні Автобуси в Усіх Областях України.

Великий досвід роботи по організації пасажирських перевезень дозволяє запропонувати нашим клієнтам  варіанти які оптимізувати час в дорозі та витрати на подорож.

Ми Пропонуємо в Оренду Комфортабельні Туристичні Автобуси та Підбираємо Оптимальний Варіант підходящого Пасажирського Автобусу в Найкоротший Час в Залежності від Кількості Людей в Групі та відстані яку необхідно подолати. 

1994_neoplan_n122_od_2 kherson_way_12

Зазвичай в нас замовляють Автобус по маршруту який передбачає повернення в початкову точку (на місце відправлення).

Вартість Оренди Автобуса залежить від маршруту та часу в дорозі і виходячи з цього розраховується індивідуально.

Вартість оренди Туристичного Автобусу по місту Києву розраховується погодинно та становить в середньому від 570 до 850 Грн. (на 01-11-2018 року), за 1 годину для автобуса 49 - 53 місця.

Мінімальне замовлення по Києву - 5 годин (4 години в роботі + 1 година подача в місце посадки пасажирів).

Вартість оренди Туристичного Автобуса по Україні залежить від довжини пробігу по маршруту та розраховується в Грн за 1 Кілометр.

- 1 кілометр по Україні від - 25 до 30 Грн. 

1998_neoplan116_51s_wh_10

Також Ми Пропонуємо в Оренду Комфортабельні Туристичні Автобуси для Туристичних та Ділових поїздок в Країни Європейського союзу.

Популярні напрямки для поїздок на Автобусі по Європейському союзі - Австрія, Словакія, Болгарія, Хорватія, ІталіяІспанія, Франція, БельгіяНімеччина, Норвегія та інші країни …

 

Завжди раді новим замовникам та цінуємо існуючих клієнтів! 

Для замовлення автобуса в оренду заповніть будь ласка - заявку по формі наведеній на нашому сайті та пришліть її нам на E-Mail.

Bus tour in Cannes, France - 2017

Зимові Канни, Франція, подорож на автобусі

1997, NEOPLAN N122 For Rent in Kyiv

Туристичний Автобус - Neoplan N122 (2 поверхи) - 68+1 місць, 1997 р.в.

Гастрольні Автобуси / Band Coach

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com