cooperation

cooperation 

24 квітня 2017 р.

ТОВ "Бускиїв" пропонує співпрацю власникам туристичних автобусів з усіх областей України.

Якщо Ви є власником Туристичного Автобуса та шукаєте можливість знайти додаткові замовлення на умовах нерегулярних перевезень для Вас наша компанія пропонує співпрацю з оренди  автобусів на взаємовигідних умовах...

Наша Компанія займається пошуком підходящих транспортних засобів для наших клієнтів з 2010 року.
За цей час ми налагодили плідну співпрацю з багатьма компаніями перевізниками на всій території України.

Наші Клієти це:
Туристичні компанії
Компанії які професійно займаються організацією зустрічей та супроводженням візитів закордонних делегацій (зустріч в аеропорту, трансфер готель, ділові поїздки по Києву та Україні)
Компанії які організовують корпоративні свята та весілля (супроводження весільної церемонії)
Школи

Наукові Інститути
Організатори Семінарів та Конференцій
Організатори Спортивних Змагань
Театри

Кіно компанії

Організатори Концертів
Приватні особи
Та всі інші бажаючі орендувати автобус по Києву по Україні або для закордонних поїздок.

Для власників автобусів які бажають співпрацювати з ТОВ "Бускиїв" по Нерегулярним Перевезенням потрібно надіслати нам інформацію по Туристичним Автобусам які Ви хочете здати в Оренду. 
Нам потрібно Отримати від Вас актуальні якісні чіткі фотографі автобуса як мінімум 4 сторони зовнішній вигляд , фото панелі приладів, фото спідометра або тахографа з пробігом, ТВ моніторів, звукової та відео систем, бортової кухні у відкритому вигляді, туалет (за наявності) та інші фото додаткових опцій які Ви хочете щоб були представленні як додаткові переваги Вашого Автобусу.

Для Власників Автобусів з Києва ми робимо фотографії та перевіряємо стан Автобуса самостійно.
Потрібна копія технічного паспорту та ліцензії на перевезення (дані про власника в документах не публікуються).
Рік випуску - ?
Кількість місць для сидіння - ?
Також необхідно вказати адресу базової стоянки (Область, місто, адреса стояки)

Фото автобусів та інформація про автобус публікуються на нашому сайті безкоштовно на весь період співпраці.
Всі данні про Автобус відкриті та відображаються на нашому сайті http://rent.buskiev.com/index.php/uk/ без будь якої реєстрації та плати за доступ, тобто кожен відвідувач нашого сайту може бачити Ваш автобус та при зацікавленості замовити його через нашу компанію.
Також Ви самостійно можете надавати активне посилання на Ваш автобус на нашому сайті всім бажаючим отримати інформацію по Автобусу .

Наші комісійні складають від 5 до 10 % від розрахункової або реальної вартості поїздки по маршруту, при складних программах та турах можливо вирішувати питання вартості комісійної винагороди по домовленості.

Комісійна винагорода виплачується або утримується - 100% перед відправленням автобусу по маршруту.

Контактні данні для зв'язку дивіться в вкладці контакти.

Будемо раді співпраці!

P.S. 

Автобус подається на місце посадки пасажирів в чистому стані з пустими багажними відсіками. 

Всі ризики по невиконання замовлення, затримках з технічних причин (несправність автобусу перед виїздом або вихід з ладу силових агрегатів та інші технічні несправності які виникли під час виконання замовлення в дорозі) або неякісному обслуговуванню (відмовив кондиціонер, не працює звукова або відео система) бере на себе власник автобуса так як перед відправленням він повинен гарантувати спроможність автобуса виконати рейс по запланованому маршруту без відхилення від графіка. В таких випадках - оренду додаткового однотипного автобуса для подальшого пересування по маршруту та інші збитки завдані пасажирам сплачує власник автобуса з власний рахунок. 

В разі підтверджених скарг від пасажирів або організаторів поїздки на незадовільний стан салону автобусу непрацюючий - кондиціонер, ТВ, туалет або некоректну поведінку водія по відношенню до пасажирів, заподіянні пасажирам матеріальної або моральної шкоди з вини водія або власника автобусу, пасажири автобуса або організатори перевезення може вимагати через відповідний суд компенсацію матеріальної або моральної шкоди якщо така мала місце в встановленому законом України порядку, а ми можемо припинити співпрацю з власником.

Також власник Автобусу може вимагати від пасажирів відшкодуванні завданих збитків таких як навмисне пошкодження сидінь автобусу або інших систем у встановленому законом України порядку.

Всі суперечки вирішуються шляхом перемовин або при неспроможності домовитися у встановленому законом України порядку. 

Bus tour in Cannes, France - 2017

Зимові Канни, Франція, подорож на автобусі

1997, NEOPLAN N122 For Rent in Kyiv

Туристичний Автобус - Neoplan N122 (2 поверхи) - 68+1 місць, 1997 р.в.

Гастрольні Автобуси / Band Coach

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com