Автобуси які ми пропонуємо в Оренду це Комфортабельні Туристичні Автобуси які мають всі необхідні технічні параметри та різні додаткові опції що забезпечують зручне та безпечне пересування на далекі відстані.
kyiv_story_43
 
М'які сидіння з урегулюємою спинкою які також можуть рухатись в сторону що дає пасажиру можливість збільшити власний простір під час поїздки.
2006_mb_o530_rt_24
 Система індивідуального обдуву та індивідуального освітлення для кожного пасажира.
1994_neoplan_n116_kh_24 
 В Салоні Автобусу встановлені відео монітори для перегляду відеофільмів розраховані на всіх пасажирів Автобусу.
В теперішній час це в основному сучасні рідкокристалічні (LCD) монітори з діагоналлю 17"-19"-21" (дюймів), але а автобусах які ми пропонуємо в оренду можуть бути встановлені  монітори з електронно-променевою трубкою (кінескоп), Зображення на монітор виводиться з програвача відео дисків (DVD) Тип моніторів та можливості відео та звукової системи Автобуса, обговорюється при замовлені Автобуса.
2006_mb_o530_rt_19
 
2008_neoplan_n1217_55m_14
Автобуси які ми пропонуємо в Оренду обладнанні звуковою стерео системою обладнаною радіоприймачем та програвачем Музикальних дисків різних форматів підсилювачем звуку, мікрофоном для гіда та індивідуальними динаміками розміщеними по всій довжині салону автобусу в полицях для індивідуальних речей та мають кнопку Ввімкнути / Вимкнути звук доступну кожному пасажиру що дає змогу відключити або включити звук за бажанням пасажира. Це повноцінна звукова система яка дає змогу слухати радіопередачі, музику або розповідь гіда під час туристичних або екскурсійних подорожей.

Полиці в салоні автобусу для індивідуальних речей невеликих розмірів які розміщені над пасажирськими сидіннями куди можна покласти жіночі сумочки, сумки з портативними комп'ютерами, цінні особисті речі, пляшки з водою, та пакетики з бутербродами. В полицях для індивідуальних речей розраховано місце для індивідуальних речей кожного пасажира автобусу. Полиці можуть закриватися кришкою або бути відкриті.
1997_setra_s315hd_kiev_10
Великі багажні відсіки для дорожніх сумок та чемоданів дозволяють взяти з собою достатньо речей які пасажири бажають взяти з собою.
Але розміри речей мають відповідати стандартам по габаритним розмірам речей які можна перевозити в багажному відділенні Автобусу, тобто висота – ширина – довжина та вага не повинні перевищувати допустимі норми.
Також в автобусах забороняється перевозити легкозаймисті, вибухонебезпечні та шкідливі для здоров'я людини речі та хімічні речовини. 
За дотримання правил перевезення багажу слідкує організатор подорожі або представник компанії "Бускиїв" та контролює їх дотримання перед відправленням автобуса в рейс.
2001_mb_o350_red_7
 
2006_mb_o530_rt_12
В Автобусах встановлена система клімат контролю з кондиціонером що підтримує оптимально комфортну температуру в салоні автобусу незалежно від температури за бортом.
Всі наші автобуси мають систему автономного обігріву салону автобуса під час стоянки що дозволяє підтримувати достатньо високу 19-25 (oC) температуру в салоні під час довгої стоянки з вимкненим основним двигуном (наприклад на митних пунктах пропуску), а кондиціонер охолоджує повітря в салоні автобусу під час спекотної погоди.
Блок управління індивідуального обдуву вмонтований в полиці для індивідуальних речей та знаходиться над сидінням пасажирів що дозволяє кожному пасажиру регулювати інтенсивність та напрямок направленого потоку охолодженого або теплого повітря за допомогою колесика управління та ручки управління на рефлекторі вмонтованому в блок індивідуального обдуву.

В автобусах завжди є бортовий холодильник.
2007_setra_s415hd_49sets_13
Більшість автобусів які ми пропонуємо Оренду обладнанні невеликою бортовою кухнею з кавоваркою та підігрівачем і охолоджувачем питної води, деякі Автобуси мають велику кухню з мікрохвильовою піччю, підігрівачем сосисок додатковими холодильниками та мийкою для посуду.
2016_man_lions_yellow_ec_19 
В деяких автобусах є окремі баки для питної води що подається в салон за допомогою насоса через охолоджувач для води що дозволяє типи охолоджену питну воду під час руху.
2001_mb_o350_red_8
В багатьох автобусах присутній туалет який працює під час руху.
Цю опцію необхідно обговорювати під час замовлення автобусу.
2007_scania_irizar_49seats_kiev_13
 
Також деякі автобуси мають піднімачі для інвалідного візка та інші корисні опції...
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com