Оренда Автобусів в місті Київ та по території України.
 
 
Компанія - "БУСКИЇВ" працює на Українському ринку Пасажирських перевезень з 2010 року та пропонує послуги з Оренди Комфортабельних Туристичних Автобусів та Мікроавтобусів по всій території України та за її межами.
 
kyiv_story_44
 
Оренда Туристичних Автобусів по Україні
Оренда Туристичних Автобусів для подорожей в країни Європейського Союзу.
 
Ми Пропонує в Оренду Комфортабельні Туристичні Автобуси та Мікроавтобуси.   
Туристичні Автобуси від - 28 місць до - 76 місць.
Пасажирські Мікроавтобуси від - 7 місць до - 19 місць.
 
2006_neoplan_n1116_49seats_kiev_2
Зазвичай в нас замовляють Автобус по маршруту який передбачає повернення в початкову точку в місці відправлення, що дозволяє оптимізувати час та витрати на подорож.
 
Пропонуємо Автобуси для трансферних перевезень пасажирів з Аеропорту - "Бориспіль" та "Жуляни" в Готель та з готелю в Аеропорт.
Надаємо в Оренду автобуси для супроводження весільних церемоній.
На даний момент час від отримання підтвердженого замовлення до подачі автобуса по м. Києву складає від - 5 годин.
 
Ми здаємо в оренду Туристичні Автобуси для подорожей по Україні між містами з історичним минулим де проводяться екскурсії по пам'яткам архітектури, подорожей на узбережжя Чорного та Азовського моря, подорожей в Карпатські гори та міста Закарпаття.
 
Туристичні Автобуси які ми пропонуємо в оренду мають великі багажні відсіки, м'які сидіння, кондиціонер, холодильник, звукову та видео систему і багато інших необхідних в дорозі  опцій.
2006_mb_o530_rt_24 
kherson_way_12
 
lazurne_ua_1
За час роботи на Українському ринку автобусних пасажирських перевезень ми налагодили конструктивне співробітництво власниками Туристичних Автобусів та Мікроавтобусів, це юридичні та фізичні особи по всій території України та за її межами, завдячуючи цьому на даний час ми можемо запропонувати нашим клієнтам великій вибір Туристичних Автобусів та Мікроавтобусів що мають різну кількість місць та рік випуску в найкоротший термін.
 
Маючи Налагоджені Прямі Зв'язки з Власниками Автобусів по Всій Території України Ми Пропонуємо в Оренду Туристичні Автобуси в Усіх Областях України.
 
Ми Пропонуємо в Оренду Комфортабельні Туристичні Автобуси та Підбираємо Оптимальний Варіант підходящого Пасажирського Автобусу в Найкоротший Час в Залежності від Кількості Людей в Групі та відстані яку необхідно подолати. 
2011_lviv_photo_5
Вартість Оренди Автобуса залежить від маршруту та часу в дорозі та виходячи з цього розраховується індивідуально.
Вартість оренди Туристичного Автобусу по місту Києву розраховується погодинно та становить на 01-09-2016 року в середньому - 450 - 750 грн. за - 1 годину для автобуса від - 38 до - 56 місць.
Мінімальне замовлення - 5 годин (4 години в роботі + 1 година подача в місце посадки пасажирів).
Вартість оренди Туристичного Автобуса по Україні залежить від маршруту та розраховується в залежності від довжини маршруту в Кілометрах - 1 кілометр по Україні від 15 грн. до 25 грн.
Також Ми Пропонуємо в Оренду Комфортабельні Туристичні Автобуси для Туристичних та Ділових поїздок в Країни Європейського союзу.
1994_neoplan_n122_od_2
 
Також Ми Пропонуємо в Оренду Комфортабельні Туристичні Автобуси для Туристичних та Ділових поїздок в Країни Європейського союзу.
Популярні напрямки для поїздок на Автобусі по Європейському союзі - Австрія, Словакія, Болгарія, Хорватія, ІталіяІспанія, Франція, БельгіяНімеччина, Норвегія та інші країни …
 
Завжди раді новим замовникам та цінуємо існуючих клієнтів! 

Для замовлення автобуса в оренду заповніть будь ласка - заявку по формі наведеній на нашому сайті та пришліть її нам на E-Mail.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com